Aktualności

Blog jest aktualizowany kilka razy w miesiącu. Nie traćwa nadziei, może kiedyś będzie częściej.

poniedziałek, 5 maja 2014

=== Nowa tęcza na placu Zbawiciela ==

Udało się! Nareszcie sfociłam niespaloną. Przymierzałam się od jej powstania, zawsze jak docierałam na plac, była już nadpalona, lub zupełnie czarna. Teraz jeszcze jest, wydaje mi się - bardziej jaskrawa niż poprzednio. Chciałoby się spytać, jak długo przetrwa w obecnej formie? Do następnej manifestacji w listopadzie?

8 komentarze:

weldon pisze...

Ładnie toto wygląda.
Lepiej niż to akwarium które narosło na budynku obok.

lavinka pisze...

Zdecydowanie wolałabym górę udającą staroć, bo to się niestety bardzo gryzie, mimo że i tak użyto ładnego szkła i cieniutkich szprosów.

Psikiszek pisze...

Prawda to, że mają zamontować system p-poż? Bo o dodatkowej kamerze w radiu słyszałem. Że też taka drobnostka jak tęcza, rozpala takie emocje w Warszawie. Tak z odległości 200 km od stolicy, to nawet nie za bardzo zastanawia mnie co symbolizuje. Fajna jest i tyle.

lavinka pisze...

Najśmieszniejsze jest to, ż eona miała być z założenia tymczasowa. Ale że ją podpalono, to zaczęła zamieniać się w symbol polityczny. I teraz nie ma znaczenia, z jakiego powodu ją postawiono. Teraz wg jednych powinna stać na złość innym, a wg drugich powinna spłonąć na złość pierwszym. :)

Marcin pisze...

Proponuję pod tęczą urządzić grilla i będzie jakieś tam połączenie potrzeb po wszystkich stronach.

lavinka pisze...

Albo w okolicznych knajpach sprzedawać zestawy - zapałki i minitęcze do spalenia ;)

Rock 60-70 pisze...

Teraz tam nawet zraszacze chyba zamontowali. Wiadomości z ostatniej chwili - ktoś już próbował podpalić tę tęczę, ale niestety został zatrzymany. Moim zdaniem trochę TNT rozwiąże sprawę ;-)

lavinka pisze...

Jak to "niestety został zatrzymany" ! Chyba super, że go powstrzymano!

Prześlij komentarz