Aktualności

Blog jest aktualizowany kilka razy w miesiącu. Nie traćwa nadziei, może kiedyś będzie częściej.

sobota, 1 stycznia 2011

=== Małe podsumowanie roku 2010 ===

Wg google analytics Warszavkę w 2010 roku odwiedziło 9 398 użytkowników, 17 372 razy. Wygenerowali oni  31 467 odsłon. Większość trafiła z linków na stronach (prawie 70%), albo bezpośrednio (21%). Reszta to gugle. Najpopularniejszy wpis to Między Prostą a Pańską, ktoś mnie linknął chyba ;) Reszta popularnych to głównie Masy Krytyczne a także Rzeźby Małych Powstańców. Najpopularniejsze frazy to: warszavka, lavinka, varszavka i lavinka, kapliczka ochota, multkapliczka, wars i sawa, rembertów ruina, najdłuższe schody w warszawie, teżewe, fabryka lilpopa, raua i loewensteina, port praski.

Z głupszych fraz: czachy, dinozaury mazowsze, gapi się na mnie, na ochłodę... w sumie same nudy ;)Zapraszam na kolejny rok szlajania się po ruinach ;)

9 komentarze:

abnegat.ltd pisze...

Wszystkiego :)
Podgladam zawsze, zdjecia niesamowite.

Marcin pisze...

O proszę, mi się nie chce nigdy tych statystyk sprawdzać. Ale z tego, co piszesz, rzesze są. Gratulacje i udanego szlajania się po wertepach i innych takich.

lavinka pisze...

Udało się nie zapomnieć :) Żałuję tylko, że wpisy bywają ostatnio rzadziej, ale mam nadzieję że to się zmieni do wiosny :)

I am I pisze...

Aha, też muszę kiedyś zajrzeć do tych statystyk :)

Marcin pisze...

Obecna aura - mimo iż lubię zimę -sprawia, że zdjęcia plenerowe stają się nieco monotonne. Toteż na "Na zawsze Warszawa" staram się uciekać do różnych metod. Na "Wczoraj i dziś" nie za bardzo mam możliwości manewru, ale na razie narzucam sobie rygor ;-)

Robert pisze...

No proszę jakie statystyki. A co do szlajania się po ruinach - hm... są to bardzo miłe wycieczki dla mnie, bo jak wiadomo też lubię rozpadające się, zapomniane przez wielu miejsca. Zimowa aura w moim przypadku zaowocowała kilkoma kadrami z Kabat... ale zastanowię się nad publikacją, bo mam inne pomysły na sfocenie zimy.

wildrose pisze...

No to poczytalam i pogapilam sie na Lavinke tym razem w odslonach wielu :)
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Renata i Jarek pisze...

Postaramy się dotrzymać Ci towarzystwa i po szlajać się razem z Tobą.

hanula1950 pisze...

Dobrego, wesołego Nowego Roku.

Prześlij komentarz