Aktualności

Blog jest aktualizowany kilka razy w miesiącu. Nie traćwa nadziei, może kiedyś będzie częściej.

środa, 3 lutego 2010

=== Realny wpis z Woli ===

Bo w Wola Parku, obok Reala to konstrukcja ;) Mam słabość do stali, wybaczcie...

Zdjęcia robione własnoręcznie, ale aparatem Tomiego :)

10 komentarze:

Robert pisze...

A co tak ostatnio przerzuciłaś się na "cudzego" Canona? :D

lavinka pisze...

Bo mój ma porysowaną szybkę i sporo zdjęć ma brzydkie bliki. Poz tym czasem Tomi robi zdjęcie za mnie, latamy nieraz cały dzień po mrozie i moje paluchy kiepsko to znoszą... tu na przykład siedzieliśmy na ławce,skąd był doskonały widok na konstrukcję,ale wleźliśmy tam po to by się rozgrzać :) No i co luszczanka to luszczanka. Podoba mi się w niej oddalający obiektyw, moja maupa takiego nie ma.

stolica i okolica pisze...

A sekurity gardy nie latały za Wami? Bo lustro przyciąga zwykle nadgorliwców...

lavinka pisze...

Nie latali, bo żeśmy się dobrze zakamuflowali to raz, dwa wyczekaliśmy na odpowiedni moment, trzy dlatego tylko dwie fotki, wolałam nie ryzykować awantury :)

Marcin pisze...

Ja z kolei wzbudziłem zainteresowanie, robiąc zdjęcia na ulicy Lekarskiej. Sprzątająca tam dozorczyni, jak i przechodnie, przyglądali mi się tak, jakbym co najmniej chciał ich domy wysadzić w powietrze. Gorzej niż strażnicy w centrum handlowym.

lavinka pisze...

No akurat gdyby strażnicy się tylko przyglądali.... ich mina by mi była zupełnie obojętna. A tak człowiek się bawi w terrorystę we własnym kraju ;)

meteor2017 pisze...

Ok, zapamiętać: keszy przy Lekarskiej nie podejmować na "fotografa turystę"... może na pomarańczową kamizelkę roboczą i służby miejskie?

krpi pisze...

słabość do stali? ja też mam słabość do Stali... Stali Mielec:)

lavinka pisze...

Ja mam do każdej ;)

Marcin pisze...

O, zdecydowanie Lekarskiej nie keszujcie. Byłem tam dwa razy z aparatem i za każdym razem wzbudzałem niezdrowe zainteresowanie mieszkańców, przyglądających mi się z miną bazyliszka.

Prześlij komentarz