Aktualności

Blog jest aktualizowany kilka razy w miesiącu. Nie traćwa nadziei, może kiedyś będzie częściej.

wtorek, 10 listopada 2015

===== Nietypowe kadry =====

Są nieraz takie kadry, które z czasem znikają. Wyrośnie budynek, który zasłoni widok lub odwrotnie, budynek zostanie zburzony, więc nie ma skąd robić zdjęcia. Ten widok z czasem zniknie z mapy Warszawy. Oby nie zniknął sam Pałac Kultury.

6 komentarze:

Marcin pisze...

Też sieknąłem "Nie pajacuj" z Hoffmanowej. A chyba pałacowi nic nie zagraża (oczywiście, odpukać, bo marsze patriotyczne featuring kostka brukowa jeszcze nie dobiegły końca).

lavinka pisze...

Zagraża o tyle, że mogą go zbyt wysoko i ciasno obudować i takie zdjęcia przejdą do historii. Z mojej pieknej panoramy foconej onegdaj z Wawrzyszewa - nic już nie zostało.

Marcin pisze...

Dlatego jestem za taką zabudową, jaka była na makiecie - oczywiście, przy (mimo wszystko) utrzymaniu istnienia kawałka parku przy Świętokrzyskiej.

Er pisze...

ja to w ogóle uważam za błąd, że dopuszczono inne wieżowce w Warszawie. stare zdjęcia stolicy z samotnie sterczącym PKiNem pokazują, jakie to było świetne.

i też daję głos za przeniesieniem makiety do skali 1:1.

Marcin pisze...

A ja bardzo lubię wieżowce, tylko niech będą ciekawe (acz nie aż tak, jak gmach TVP) i faktycznie nie muszą zasłaniać Pałacu. Niech zasłonią Świątynię Opacz...trzności.

lavinka pisze...

Ja za bardzo lubię obecne "błonia" pod Pajacem, żeby ukochać tam jakąkolwiek zabudowę. Co do opatrzności - jest dużo niższy, łatwiej zabudować. Poza tym kto normalny jeździ do Wilanowa? ;)

Prześlij komentarz