Aktualności

Blog jest aktualizowany kilka razy w miesiącu. Nie traćwa nadziei, może kiedyś będzie częściej.

środa, 20 lutego 2013

==== LXIV Akcja GTWb - "Nie - Miś" ====

Proszę państwa, oto przeciwieństwo "Misia". Jak widać na załączonych obrazkach, Nie-Misie są bardzo groźne, nie wolno forsować barierek, rowów, spotkanie z Nie-Misiami może skończyć się źle!

16 komentarze:

meteor2017 pisze...

Czy Nie-Miś to taki Anty-Miś? Gdyby zatem zderzyć go z Misiem, nastąpiłaby anihilacja i wielkie BUM ;-) Tak więc morał: nie witamy się z Anty-Misiem na Misia.

Anonimowy pisze...

Zobaczyc to miejsce zima bez misiow, bardzo ciekawe, dzieki!:)
sad.a.5

Jurek pisze...

Hej dziewczyno-o-o, spójrz na misia-a-a, on przypomni, przypomni, chłopca ci...

wariag pisze...

Ogólna teoria Misiów głosi, że Anty-Miś to wektor przeciwny do Misia, a Nie-Miś to każdy inny wektor prócz Misia i Anty-Misia. A zatem Nie-Miś to nie to samo co Anty-Miś - c.n.u.

lavinka pisze...

No to mamy wytłumaczenie, czemu mi blog nie wybuchł ;)

wariag pisze...

A to akurat uregulowane jest w 445 poprawce do Konstytucji Misiów. Zabrania ona Misiom podejmowania działań anty blogerskich przy wykorzystaniu potencjału Anty-Misiów ;)

meteor2017 pisze...

Po pierwsze Nie-Miś, to wszystko co Misiem nie jest, w tym także Anty-Miś.

W przestrzeni M1 (Misiowej Jednowymiarowej) mamy w zasadzie dwa wektory - Misiowy i Anty-Misiowy, dlatego możemy tu utożsamić Nie-Misia z Anty-Misiem.

Dopiero w przestrzeni M2 lub wyższego rzędu mamy inne byty poza Misiem i Anty-Misiem

c.b.d.o.

meteor2017 pisze...

To, że nie nastąpiła anihilacja bloga niczego nie dowodzi. Mogłoby to nastąpić, gdyby Misie i Anty-Misie pojawiły się w jednym wpisie, ale te dwa wpisy sa odizolowane komentarzami.

lavinka pisze...

Kiedyś muszę spróbować w jednym wpisie :)

Marcin pisze...

Przypomniało mi się zagadnienie, rozpatrywane w komiksie Tadeusza Baranowskiego, dotyczące tego, co to jest antylopa, a co lopa :P

meteor2017 pisze...

Tak, tak, w wielorybie było rozpatrywanych wiele ważnych zagadnień :-)

Jurek pisze...

A nie-toperz i toperz, to pies?!

wariag pisze...

@meteor - po zakwestionowaniu przez szanownego kolegę Ogólnej Teorii Misiów tudzież ich Konstytucji nie życzę spotkania tychże na jakimś górskim szlaku. A jeżeli już to w przestrzeni M2, będzie przynajmniej gdzie uciekać ;)

Artur Miłobędzki pisze...

Wybieg dla niedźwiedzi (betonowa skała) ma zniknąć, gdyż nie spełnia obecnych wymogów hodowli zwierząt, a misie są już odporne na wszystko, w tym na zwiedzających..

lavinka pisze...

No jeśli chodzi o wybiegi dla zwierząt, to mało które polskie zoo spełnia wymogi. Zostaną tylko łosie i jaszczurki za chwilę ;)

H_Piotr pisze...

Łosie to ci, którzy w upalny dzień przyjeżdżają do ZOO samochodem, parkują w parku Praskim, kupują bilety za grube pieniądze i łażą od stoiska z balonikami do stoiska z watą cukrową.

Prześlij komentarz