Aktualności

Blog jest aktualizowany kilka razy w miesiącu. Nie traćwa nadziei, może kiedyś będzie częściej.

sobota, 18 września 2010

===== Maluszek z Radziwiłłowa =====

Kolejny wpis podwarszawski, robię porządki na dysku ;) Upolowany niedaleko stacji z pięknym dworcem, niestety nieco podupadłym, ale nadal działającym. Na trasie do Skierniewic, parę stacji za Żyrardowem.

4 komentarze:

Marcin pisze...

Ech, porządki na dysku, skąd ja to znam. Jako że jestem unieruchomiony katarem, porobiłem wpisy na zaś w ilości sztuk kilkunastu :-D

lavinka pisze...

Weź, ja jeszcze nie mam wpisu na jutrzejszą akcję. Choć chyba wiem, co wstawię. Miało być ciutkę coś innego, ale właściwie tematyka podobna to się nada :)

Robert pisze...

1. Co do akcji GTWB to mam plan. Nie wiem tylko czy jutro czas pozwoli mi udać się z Olą w teren i sfocić obiekt do akcji.

2. Co do Maluszka, fajny! Lubię takie klasyki... Chociaż wolał bym VW garbuskowatego.

3. W PC na dysku Samsunga też muszę porobić porządki, tj. po zgrywać foty na płyty...

Marcin pisze...

Na "Wczoraj i dziś" miałem pomysł od razu i materiały przygotowane. Natomiast na drugi blog poszła wersja rezerwowa, bo z powodu niedyspozycji nie byłem w stanie przygotować tego, co faktycznie chciałem. Cały tydzień wracałem po pracy od razu do domu, bo się źle czułem a w weekend nie pamiętam kiedy ostatnio siedziałem murem w domu, od piątkowego popołudnia do poniedziałku rano. U mnie to nienormalne.

Prześlij komentarz