Aktualności

Blog jest aktualizowany kilka razy w miesiącu. Nie traćwa nadziei, może kiedyś będzie częściej.

poniedziałek, 6 września 2010

===== Jura i nie tylko =====

Chwilowo Warszavka jest zdominowana przez zwiastuny podróżnicze, nie poradzę - albo pracuję albo wyjeżdżam ostatnio. Ale od jutra będzie więcej stolycy, obiecuję ;)

Klikać w kolaż w celu odwiedzenia skrótowej relacji, szczegółowa w linkach tamże. W sumie rowerowo przebyliśmy dystans ok. 170km przez dwa dni i jeden wieczór.

10 komentarze:

Marcin pisze...

Hm, na moim blogu "Na zawsze Warszawa" od dawna nie było niczego z Warszawy :-) A Jura to kolejny teren kiepsko mi znany - kiedyś eksplorację trza będzie zrobić.

lavinka pisze...

Mnie znany o tyle,że w dzieciństwie bywałam w okolicy na paru koloniach. Potem już tylko morze i Sudety, ale tęsknota pozostała. Muszę częściej tu bywać. Odkryłam doskonałe pole do popisu dla poszukiwacza ciekawostek turystycznych :)

Marcin pisze...

Ja jak się przypnę do jakiegoś terenu... od paru lat zwiedzam Dolny Śląsk i nadal mam wrażenie, że jeszcze niewiele widziałem.

lavinka pisze...

Weź, ja gdzie nie pojadę to mi wychodzi że mnóstwo ciekawostek i mi życia nie starczy... a to tylko jeden kraj!

Robert pisze...

Fakt, czasami nasz kraj nabiera u mnie respektu poprzez wszelakie ciekawostki turystyczne.

lavinka pisze...

A wiesz co mówili autochtoni? Że tu właściwie nie ma nic ciekawego, że tylko zamek w Olsztynie i kopalnia po Bełchatowem(do której nota bene nie zdążyliśmy dojechać, trza będzie kiedyś to nadrobić). Świadomość społeczna jest niska...

Marcin pisze...

"Phi, Polska? A co ciekawego w Polsce jest. Tylko biedota i nieudacznicy są skazani na zwiedzanie Polski. A ja to byłem w Turcji i Egipcie, pobudka o 13:00, plaża do 19:00 a potem night club - to są wakacje!"

lavinka pisze...

No. Zwłaszcza ta zamknięta kamienista plaża i 50 stopni w cieniu, przez co wszyscy siedzą na basenie zamiast cokolwiek zwiedzać ;)

Marcin pisze...

Zwiedzać? "Zwiedzanie jest dla nieudacznych nudziarzy"

lavinka pisze...

A no tak. Zapomniałam :)

Prześlij komentarz