Aktualności

Blog jest aktualizowany kilka razy w miesiącu. Nie traćwa nadziei, może kiedyś będzie częściej.

środa, 16 kwietnia 2014

==== Muranów i zęby ====

W lutym leczyłam dość intensywnie zęby na Muranowie, więc przy okazji fociłam to i tamto. I nie wiem, czy to klimat odzębowy (boli!), czy rzeczywiście mi ten Muranów na zdjęciach nie wyszedł. Może to mój pośpiech, może zimno, pora roku, czegoś mi brakuje. A jednak nadal mi się tu podoba. Jakoś tak "blokowo", chociaż z typowymi blokowiskami z rejonu późnego Gierka nie ma nic wspólnego. Może powinnam trzymać Muranów w innym albumie? Bo jest tak inny, choć tak podobny do wszystkiego? Nie wiem.

Niestety Muranów zaczyna się intensywnie panierkować. Na różowo, na żółto, na zielono. Niedobrze. Za chwilę będę go omijać szerokim łukiem jak inne "odnowione" cuda.


6 komentarze:

vojtek pisze...

Po prostu na wsi interesuje mnie INNOŚĆ. I zawsze coś nowego zobaczę, dowiem się. Znam te tory na Chmielnej. Też fantastyczny kontrast. A niedawno byłem na Woli na ulicy PRZYCE 17. Długo szukałem. Tam był kiedyś wielki węzeł kolejowy, towarowy. Teraz też szybko znika. Wozi się tirami prawie wszystko.
Pozdrawiam ZAROWEROWANĄ POZYTYWNIE Paulinę co uciekła na prowincję z Warszawy :)
Vojtek ZAWĘDKOWANY

Mało znam Muranów. A najbardziej z Muranowa znam KINO MURANÓW :)
Dbaj o zęby Paulino. O te prawdziwe. Bo ja już dbam ale to te nieprawdziwe :) Ale przynajmniej nic nie boli i nie słyszę wiertarki.
Pozdrawiam dentystycznie ze znieczuleniem
Vojtek

Marcin pisze...

No na szczęście po generalnym remoncie szczęki, który mocno mnie obciążył finansowo, już za mną (na razie) te problemy.

lavinka pisze...

Ja jestem niestety jeszcze na początku. 2 wyleczone w tym 1 trudny. Teraz przerwa techniczna, odciążam żołądek od nurofenu i odkładam fundusze na kolejne 3, ale już mniej bolesne.Muranów był od przypadków beznadziejnych.Jeszcze mam resztki ósemki do wywalenia,ale póki nie boli-zostawiam na koniec.Także może latem będą nowsze fotki z tych okolic ;)

lavinka pisze...

Eee między tak a że w tym przypadku powinna być spacja. Na komórce ciężko mi się poprawia błędy.

hanula1950 pisze...

Radosnych, pogodnych, rodzinnych świąt Wielkiej Nocy.

Rock 60-70 pisze...

Piękny Muranów!! Mam nadzieję, że zachowają umiar w tych kolorowankach. Tym bardziej, że cała uroda Muranowa polega na tych szarościach, które są czyste i szlachetne i rozświetlają to miejsce.

Prześlij komentarz