Aktualności

Blog jest aktualizowany kilka razy w miesiącu. Nie traćwa nadziei, może kiedyś będzie częściej.

wtorek, 29 grudnia 2009

===== Coś do zamieszkania =====

Trafiłam latem na całkiem przyjemną w formie mieszkaniówkę. Jakieś nowe Jelonki czy coś.

16 komentarze:

dada pisze...

Kurcze - od niedawna przeglądam Twój blog i te fotki mają zasadniczą zaletę - udaje Ci się uzyskać ciekawe efekty z tematów bardzo prostych. Czyli - pisząc po ludzku - masz oko :).
Czego tylko mogę pozazdrościć..

lavinka pisze...

E tam zazdrościć. Inaczej nie umiem :)

Rubeus pisze...

Nawet, nawet. Chyba jutro dam mieszkaniówkę z Giełdowej u siebie :-)

Marcin pisze...

Dziś wpadły mi w oko bloki na Powiślu, na Dobrej, Niby standard apartamentowy, ale jednak obłożenie drewnem ścian balkonowych znacznie polepsza sprawę. Za to ceny na pewno sprowadzają na ziemię.

lavinka pisze...

Ceny trochę pospadały ostatnio,ale nawet przed wielkim bumem budowlanym były poza moim zasięgiem. Chwilowo stać mnie tylko na wypasiony namiot :)

nomad pisze...

a to nie to nowe blokiszcze na rogu Człuchowskiej i Powstańców?? Sam róg przeruchliwego skrzyżowania, ja im gratuluję...

lavinka pisze...

Zasadniczo na Bemowie nie ma nieruchliwych ulic :)

slavkosnip pisze...

Niczego sobie ale osobiscie wolałbym campingo podobny na poduszkowcu w formie M4

slavkosnip pisze...

Oczywiście z napedem elektrycznym, a w każdym razie nie spalinowym. W ostatecznosci żaglowy!

lavinka pisze...

A mnie się marzy po postu drewniany strych :)

stolica i okolica pisze...

Na Bemowie jest multum nieruchliwych ulic - wszystkie wewnętrzne są tak samo nieruchliwe, jak na każdym osiedlu. A faktycznie skrzyżowanie Powstańców z Człuchowską jest jednym z najgłośniejszych, a chałupa stoi tuż przy nim. Dziękuję uprzejmie za takie atrakcje ;)

lavinka pisze...

To na pewno nie ta chałupa. To jest elewacja na mało ruchliwą boczną uliczkę(frontowa,z balkonami). Boczna jest oddalona od Człuchowskiej o kilkanaście metrów. To jest rejon za pętlą tramwajową, niedaleko już do Radiowej(albo jej przedłużenia,nie pamiętam czy na tym odcinku nie nazywa się inaczej). No i dużo niższa od molocha przy Powstańców.

chrzelice pisze...

rzeczywiście mieszkaniówka sensowna :)

To022 pisze...

Na rogu Powstańców i Człuchowskiej stoi coś podobnego, jeszcze nie dawno był tam bazar. Pamiętam jak tak jeździliśmy z mamą.

lavinka pisze...

Hm. A może mi się pokitrało? To było we wrześniu... w sumie mogło być bliżej...

Sprawdziłam na Zumi i faktycznie, zdjęcie robiłam od Drogomilskiej. Czyli blisko Powstańców. Hałas żaden,ale może dlatego że to był weekend.

Marcin pisze...

A ja się zastanawiam, jak bardzo będą protestowali ci, którzy teraz pokupowali tańsze mieszkania, koło których ma przebiec obwodnica. Wiadomo, że od projektu do realizacji u nas długa droga, niemniej już sobie wyobrażam płacze i darcie szat oraz ryjów. Będzie wesoło.

Prześlij komentarz